HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH ( ZMIESZANYCH) I SEGREGOWANYCH NA TERENIE GMINY I MIASTA NOWE BRZESKO W 2018 ROKU

 

I i III ŚRODA MIESIĄCA ODPADY ZMIESZANE:

I i III PONIEDZIAŁEK MIESIĄCA ODPADY SELEKTYWNE:

- Miasto Nowe Brzesko

 

I WTOREK MIESIĄCA ODPADY ZMIESZANE:

II WTOREK MIESIĄCA SELEKTYWNE:

- Grębocin

- Mniszów

- Mniszów Kolonia

- Przybysławice

- Rudno Dolne

- Szpitary

 

I CZWARTEK MIESIĄCA ODPADY ZMIESZANE:

II CZWARTEK MIESIĄCA ODPADY SELEKTYWNE:

- Gruszów

- Hebdów

- Pawłowice

 

I PIĄTEK MIESIĄCA ODPADY ZMIESZANE:

II PIĄTEK MIESIĄCA ODPADY SELEKTYWNE:

- Kuchary

- Majkowice

- Sierosławice

- Śmiłowice

W przypadku dni świątecznych:

I PONIEDZIAŁEK STYCZNIA – wywóz odbędzie się 02.01.2018r.

I PONIEDZIAŁEK KWIETNIA – wywóz odbędzie się 31.03.2018r.

I WTOREK MAJA – wywóz odbędzie się 30.04.2018r.

I CZWARTEK MAJA – wywóz odbędzie się 05.05.2018r.

III ŚRODA SIERPNIA -  wywóz odbędzie się 11.08.2018r.

I CZWARTEK LISTOPADA – wywóz odbędzie się 30.10.2018r.


 

Wykaz firm odbierających odpady komunalne

Wykaz firm posiadających zezwolenie Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Brzesko na prowadzenie działalności

w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Nowe Brzesko:

Lp.

Nazwa przedsiębiorstwa

Adres

Telefon kontaktowy

1.

SUEZ MAŁOPOLSKA

Sp.z.o.o

ul. Kosiarzy 5A

30-731 Kraków

12 390-71-25

2.

REMONDIS Kraków Sp.zoo

ul. Półłanki 64

30-740 Kraków

12 653-88-55

3.

,,EKOM” MACIEJCZYK SPÓŁKA JAWNA

ul. Zakładowa 29

26-052 Nowiny

41 386-20-60

41 315-40-03

4.

FCC Polska Sp. z o. o

ul. Lecha 10

41-800 Zabrze

32 376-34-50

5.

CONTEKO SP. Z O.O

ul. Woleńska 15

33-130 Radłów

14 678-30-28

6.

MIKI Recykling Sp. z o.o

ul. Nad Drwinią 33

30-841 Kraków

12 267-57-98

7.

Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Barska 12

30-307 Kraków

12 646 23-53

8.

KOMBUD

L. Nowak, J. Ząbek, H. Nowak Spółka Jawna

ul. Jagiełły 25

32-100 Proszowice

12 386-23-89

9.

SINOMA Krzysztof Oettingen

ul. Brzeska 2

31-998 Kraków

12 640-80-15

10.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mirosław Olejarczyk

Wola Jachowo 94A

26-008 Górno

41 302-37-74

11.

TRANS-BUD Marcin Grzyb

ul. Kołłataja 12/19

25-715 Kielce

797-652-253

12.

EKOMBUD Skowronek, Gazda Spółka Jawna

ul. Partyzantów 21

32-700 Bochnia

14 612-24-78