Skład Rady Miejskiej Nowe Brzesko kadencji 2018-2023

Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Brzesko - Krzysztof Madejski 

  • Przewodniczący Rady Miejskiej Nowe Brzesko - Jan Polak
  • Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Nowe Brzesko - Józef Krosta
  • Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Nowe Brzesko - Anna Samek


Dyżur Przewodniczącego Rady Miejskiej Nowe Brzesko 

mgr inż. Jan Polak

poniedziałek od godz. 14.00 - 15.30

tel. (12) 385-20-94, (12) 385-27-22, fax. (12) 385-03-55

e-mail: polak-jan@nowe-brzesko.pl

I piętro, Pokój Zastępcy Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Brzesko 

Urząd Gminy i Miasta Nowe Brzesko, ul. Krakowska 44, 32-120 Nowe Brzesko


​Radni Rady Miejskiej 

1. Adamczyk Wojciech 

e-mail: adamczyk-wojciech@nowe-brzesko.pl

2 . Chmurzyńska Renata

e-mail: chmurzynska-renata@nowe-brzesko.pl

3. Duś Elżbieta  

e-mail: dus-elzbieta@nowe-brzesko.pl

4. Fularska Elżbieta       

fularska-elzbieta@nowe-brzesko.pl

5. Klimek Dawid           

klimek-dawid@nowe-brzesko.pl

6. Kłoda Kamil  

kloda-kamil@nowe-brzesko.pl

7. Kozerski Witold        

kozerski-witold@nowe-brzesko.pl

8. Krosta Alina  

krosta-alina@nowe-brzesko.pl

9. Krosta Józef  

krosta-jozef@nowe-brzesko.pl

10. Kura Andrzej 

kura-andrzej@nowe-brzesko.pl

11. Pawlicki Andrzej       

pawlicki-andrzej@nowe-brzesko.pl

12. Polak Jan       

polak-jan@nowe-brzesko.pl

13. Samek Anna  

samek-anna@nowe-brzesko.pl

14. Stasik Zbigniew        

stasik-zbigniew@nowe-brzesko.pl

15. Szlęk Joanna  

szlek-joanna@nowe-brzesko.pl