12. Małopolski Dzień Uczenia Się.

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do współorganizacji 12. Małopolskiego Dnia Uczenia Się, który odbędzie się 8 czerwca 2022r w godzinach 9.00-18.00.

Zapraszamy do wspólnej akcji informacyjno-promocyjnej, podkreślającej wagę rozwoju i uczenia się przez całe życie, szczególnie osób po 50 roku życia. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Aktywuj się – bądź gotowy na przyszłość”.

Do dyspozycji Państwa zaangażowanych w realizację MDU będą krótkie filmy oraz bannery przygotowane przez WUP mające na celu propagowanie idei uczenia się przez całe życie na stronach i profilach w mediach społecznościowych. Jednak najbardziej liczymy na autorskie materiały video przygotowane przez gminy i jednostki gminne! Aktywny udział (przygotowanie materiału video na MDU) będzie dodatkowo punktowany podczas Konkursu Edukacyjna Gmina Małopolski 2022.

W zamian WUP będzie rozpowszechniał informacje o instytucjach, które włączyły się w przedsięwzięcie na swoich profilach wraz z informacją do mediów z poziomu regionalnego oraz notatką prasową o akcji. Elementem tegorocznych obchodów będą wydarzenia stacjonarne poświęcone aktywizacji osób z Ukrainy, do których organizacji również Państwa zachęcamy. Wydarzenia te planujemy promować na Facebooku.

Wszystkich Państwa, którzy chcą się włączyć w tegoroczne obchody MDU, czy to przez udostępnianie naszych materiałów, czy przez stworzenie własnych – zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego: https://bit.ly/MDU2022-zgloszenie i przesłanie go na adres: mdu@wup-krakow.pl

Serdecznie zapraszamy !

Marta Gruca

Projekt „Kierunek Kariera”

Zespół Podnoszenia Kwalifikacji Dorosłych (PKD)

 

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków

tel. +48 12 619 85 70, faks +48 12 422 97 85