Jak sprawdzisz, czy jesteś już spisany?
W ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 aplikacja spisowa pozwala na spisanie domownika. Niektórzy z Państwa mogą nawet nie wiedzieć, że mają już obowiązek za sobą. Aplikacja działa w ten sposób, że spisać może nas również inna osoba - najczęściej jest to domownik wspólnie zamieszkujący pod wskazanym adresem zamieszkania.
 
Jak to zrobić?
Wystarczy wejść na stronę spis.gov.pl i podjąć próbę spisu. Jeśli zalogujemy się i po wpisaniu numeru PESEL system poinformuje, że spis został już zakończony. Oznacza to, że nasze dane są w systemie.
 
Infolinia spisowa
Można oczywiście również zadzwonić na infolinię, by upewnić się czy spis mamy za sobą. Od 13 do 30 września br. infolinia spisowa, działająca pod numerem 22 279 99 99, będzie do Państwa dyspozycji każdego dnia – również w soboty i niedziele - w godzinach od 8:00 do 20:00 (opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora).

Co zrobić, gdy nie jesteś jeszcze spisany?

 
Spisz się przez Internet
Możesz wykonać samospis przez Internet na stronie www.spis.gov.pl
 
Przyjdź na dyżur rachmistrza
NOC SPISOWA W GMINIE NOWE BRZESKO
Gminne Biuro Spisowe informuje o uruchomionym dyżurze spisowym dla mieszkańców Gminy Nowe Brzesko w ramach Ogólnopolskiej Akcji Narodowego Spisu Ludności i Mieszkań NSPLiM 2021 „Noc spisowa”. 25 września 2021 r. (sobota) od godz. 8:00 do 24:00 Urząd Gminy i Miasta Nowe Brzesko, ul. Krakowska 44.