Zagłosuj online w konkursie w kategorii: Miejsce z klimatem – miejscowość/gmina turystyczna na "Odkryj skarb św. Norberta i klimatyczne miejsca w Hebdowie" oraz w kategorii: W gościnie – obiekt gastronomiczny na "Stara Stajnia-kuchnia,wino i jazzzz". Głosowanie jest darmowe i trwa dosłownie chwilę!

Komisja konkursowa zweryfikowała wszystkie zgłoszone kandydatury i już od dziś można głosować na swoich faworytów w konkursie Turystyczne Skarby Małopolski! Głosowanie online zajmie Wam tylko chwilę, a pozwoli wyłonić prawdziwe, turystyczne skarby Małopolski! Głosowanie rozpocznie się 11.09.2019 r. i potrwa do 29.09.2019 r.


Jak można to zrobić? To bardzo proste!


Pamiętaj, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który otrzymasz na Twój adres e-mail - dzięki temu Twój głos trafi tam, gdzie trzeba i zostanie policzony

Już w październiku poznamy zwycięzców konkursu!

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Laureatów i wyróżnionych w konkursie wybiorą osoby głosujące i Kapituła.

Wszystkie informacje dostępne są pod adresem konkurs.visitmalopolska.pl


Aby zgłoszenie zostało wysłane trzeba zagłosować na 1 obiekt/wydarzenie w każdej z 6 kategorii. Z terenu Gminy Nowe Brzesko zgłoszono 2 obiekty w dwóch kategoriach:

Miejsce z klimatem – miejscowość/gmina turystyczna 
  • Odkryj skarb św. Norberta i klimatyczne miejsca w Hebdowie
W gościnie – obiekt gastronomiczny
  • Stara Stajnia-kuchnia,wino i jazzzz

Zagłosuj w każdej kategorii konkursowej

  • Miejsce z klimatem – miejscowość / gmina turystyczna
  • Najciekawszy szlak turystyczny
  • Wydarzenie cykliczne
  • Unikatowa atrakcja turystyczna
  • Wypoczynek na wsi – gospodarstwo agroturystyczne
  • W gościnie – obiekt gastronomiczny

Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.

Ponadto, laureat w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość / gmina turystyczna” otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł.