4 czerwca 2017 roku na strzelnicy w Nowym Brzesku odbyły się zawody dla dzieci organizowane przez Ligę Obrony Kraju Koło Nowe Brzesko. Młodzież rywalizowała w trzech konkurencjach. W zawodach strzeleckich najwięcej punktów wystrzelali: I miejsce: Oskar Wielbłąd - 40 pkt, II miejsce Bartosz Mietła - 34 pkt, III miejsce Kacper Kamiński - 32 pkt.

 

Kolejną konkurencją była gra w Piłkarzyki. Zaciętej walce, pełnej emocji, wyrażanych okrzykami w obecności kibiców sędziował Janusz Grzyb - sympatyk LOK. Tu zwyciężały pary:

I miejsce w tej konkurencji zdobyła para: Dorian Data i Daniel Zych,

II miejsce zdobyła para: Oskar Wielbłąd i Adrian Wielbłąd, 

III miejsce Kacper Kamiński i Mateusz Kalika.

Członek Zarządu LOK i równocześnie Radny Rady Gminy Nowe Brzesko Józef Krosta sędziował rozgrywającym partie szachów. W tej konkurencji najbardziej logicznymi okazali się:

I miejsce: Oskar Furtak

II miejsce: Bartosz Mietła

III miejsce: Daria Wielbłąd

Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni: za I miejsca pucharami, które sprawiają dzieciom zawsze najwięcej radości, kolejnymi nagrodami były piłki, paletki do badmintona i warcaby. Dla podniebienia było, co nieco na słodko.

Dziękujemy sponsorom za to, że było na słodko. Nad przebiegiem zawodów i bezpieczeństwem czuwali niezawodni instruktorzy: Stanisław Grzyb- prezes LOK, Marek Mrozowski, Mirosław Sakowski, Witold Kozerski, Józef Krosta i Dominika Resil-Molo. Bardzo aktywnie kibicowali swoim pociechom obecni na zawodach rodzice.

Przygotował: LOK